Arbëri

Krasniqi viziton Thaçin e Veselin në Hagë: Presim kthimin triumfues të tyre sa më parë

 

Kryetari i PDK-së, Memli Krasniqi, ka vizituar në Hagë ish-presidentin e Kosovës, Hashim Thaçi dhe ish-kryetarin e Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli.

Krasniqi në një postim në Facebook ka shkruar se vizita ishte mjaft emocionale për të dhe se pret një kthim triumfues të tyre në Kosovë sa më parë.