Arbëri

Edhe sot nxehtë në Kosovë

 

Sot pritet të mbajë kryesisht mot i ngrohtë dhe me diell.

Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 11-13 gradë celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 27-31 gradë celsius.