Arbëri

Abdixhiku kritikon Qeverinë: Zero rezultate në çdo fushë

 

Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës (LDK), Lumir Abdixhiku, e ka kritikuar Qeverinë duke thënë se ka rezultate zero në çdo fushë.

Në një diskutim me aktivistë dhe qytetarë në Prizren, të mërkurën, Abdixhiku diskutoi për gjendjen aktuale ekonomike dhe nevojën për zhvillim urgjent ekonomik të vendit në këtë kohë krize.