Arbëri

Moti sot dhe nesër, sërish shi

 

Të shtunën dhe të dielën do të mbajë mot i vranët dhe me intervale me diell, ka njoftuar Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës.

Parashihet që të ketë edhe reshje shiu.