Arbëri

Kurti viziton në QKUK policin që u plagos në veri: Me zyrtarë të tillë mbahet shteti

 

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, ka vizituar të premten në Qendrën Klinike Universitare në Prishtinë policin Ekrem Neziri, i cili u plagos një ditë më parë në veri.

Kurti ka njoftuar se Neziri është operuar me sukses dhe është në gjendje të mirë shëndetësore. Ka thënë se me të tillë zyrtarë mbahet shteti.