Arbëri

Mot i qëndrueshëm dhe me mjegull të hënën në Kosovë

 

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës njoftoi se gjatë së hënës do të mbajë mot i qëndrueshëm.

Sipas IHMK-së, orëve të mëngjesit nëpër ultësira do të ketë edhe mjegull.