Arbëri

Kusari-Lila: Kemi hyrë në dy muajt kritikë për kursimin e energjisë

 

Shefja e Grupit Parlamentar të Lëvizjes Vetëvendosje, Mimoza Kusari-Lila, ka bërë thirrje për kursim të energjisë elektrike.

Përmes një postimi në Facebook ka shkruar se vendi ka hyrë në dy muajt e fundit dhe kritikë për kursimin e energjisë elektrike.