Arbëri

Quni: Kurti e ka gjithë mozaikun e skenarit dhe asaj se me çka mund të sfidohet

 

Deputeti i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Anton Quni, ka thënë se kryeministri Albin Kurti i ka pasur të gjitha informatat sa i përket skenarëve të ngjarjeve të fundit në veri.

Të enjten në “60 Minuta” të KTV-së, Quni ka thënë se Kurti e ka të gjithë mozaikun e skenarit, mundësive, rrjedhave dhe asaj se me çfarë mund të sfidohet.