Arbëri

Sot dita më e nxehtë e javës së fundit të korrikut

 

Mot kryesisht me diell dhe vapë pritet të mbajë të martën në vendin Kosovë.

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se parashihet që sot të jetë dita më e nxehtë e javës së fundit të korrikut.