Auto

Njoftohuni me super-veturën Ferrari 812 Superfast

Foto: Motor1
 

Novitec është kompania e cila merret me modifikimin e veturave, dhe kësaj here është marrë me modelin 812 Superfast të Ferrarit.

Kjo kompani, për këtë Ferrari 812 Superfast ka zgjedhur aerodinamikën nga fibra të karbonit, e cila përfshinë mbrojtësin e përparmë shtesë (spoiler), pragjet e reja, mbrojtësin e pasmë shtesë (spoiler), ejt., transmeton Koha.net.