Auto

MINI zbulon dy super vetura me mbi 300 kuajfuqi

 

MINI ka prezantuar versione të përditësuara të John Cooper Works Clubman dhe atij John Cooper Works Countryman.

Që të dy këto vetura i janë nënshtruar përditësimeve të mëdha që nga motorët, pamjen e jashtme e brendshme e një kuti marshi të ri, transmeton koha.net.