Auto

Veturat më të klikuara në Instagram

Veturat më të klikuara në Instagram
 

Janë të gjitha luksoze, të fuqishme dhe të shtrenjta makinat më të klikuara në Instagram, sipas faqes së specializuar ”Click4reg Private Plates”, shkruhet në revistën ”Vanityfair”, transmeton ATSH.

Në vendin e parë renditet një Porsche, pasuar me tre modele në renditje.