Auto

McGregor prezanton jahtin superluksoz Lamborghini

 

Conor McGregor e ka rimarrë veten shpejt pas dëmtimit të këmbës që pësoi në meçin e fundit në UFC dhe ka prezantuar jahtin superluksoz Lamborghini, që e ka blerë për 3 milionë euro.

Irlandezi ka postuar një foto në Instagram të mjetit lundrues duke shkruar: “Jahti im Lamborghini është gati”.