Auto

Bugatti Centodieci, “bisha” e Ronaldos – janë vetëm 10 të tilla në botë

 

Një prej futbollistëve më të mirë në botë, Cristiano Ronaldo, konsiderohet një adhurues i madh i veturave të shtrenjta dhe të shpejta, ndërsa së fundmi ka tërhequr vëmendjen me një super veturë të re.

Përkatësisht, në rrjetet sociale është shfaqur një video ku shihet Ronaldo, futbollisti i Al-Nassr, duke vozitur një veturë, Bugatti Centodieci, nëpër rrugët e Madridit.