Botë

Kaliforni, goditet me thikë në bark mësuesja shtatzënë

 

Një mësuese shtatzënë u godit herë me thikë nga një grup gangsterësh. Tanya Nguyen, ishte tek parkingu i shtëpisë së saj në Sunland, Kaliforni, më 20 Mars, kur u godit dhe u grabit nga Christian Reyes, 20 vjeç, Andrew Bran, 19 vjeç dhe Jesus Morales, 18 vjeç.

Nguyen dhe foshnja e saj në bark shpëtuan për mrekulli, por sigurisht me dëme në organet e brendshme. Pasi u dërgua në spital mjekët i thanë se një nga mushkëritë e saj kishte probleme, si dhe dhëmbët e saj të parë ishin thyer.