Botë

Një aeroplan rus përfshihet nga flakët, shkon në 41 numri i të vdekurve

 

41 persona kanë vdekur pasi një aeroplan rus u përfshi nga flakët dhe u detyrua të bëjë ulje emergjente.

Disa video dramatike shfaqin pasagjeret duke përdorur daljet emergjente për të shpëtuar nga aeroplani që po digjej.