Botë

Shoferi në Wisconsin qëllon me armë zjarri dy fëmijë pasi e goditën me topa bore veturën e tij

Shoferi në Wisconsin qëllon me armë zjarri dy fëmijë pasi e goditën me topa bore veturën e tij
 

Dy fëmijë janë qëlluar me armë zjarri dhe janë lënduar nga një shofer pasi ata hodhën topa bore në drejtim të veturave në lëvizje në shtetin amerikan Wisconsin.

Një nga topat e borës goditi veturën e shoferit në fjalë dhe më pas ai shtiu me armë zjarri në drejtim të fëmijëve, raporton “SkyNews”.