Botë

Mbretëresha Elizabeth thërret mbledhje urgjente pas vendimit të Harryt dhe Mehganit

Mbretëresha Elizabeth thërret mbledhje urgjente pas vendimit të Harryt dhe Mehganit
 

Mbretëresha Elizabeth II, Princi i Uellsit, Duka i Kembrixhit dhe Duka i Sussexit do të takohen për të diskutuar të ardhmen në Sandringham.

Mbretëresha do të takojë anëtarët e moshuar të familjes pas vendimit të princit Harry dhe Meghan Markle, për t’u larguar nga rolet mbretërore, raporton Skynews.