Botë

Në Itali tetë të vdekur e 239 raste të reja me koronavirus

Në Itali tetë të vdekur e 239 raste të reja me koronavirus

Në Itali tetë persona kanë vdekur nga COVID-19 në 24 orët e fundit dhe janë regjistruar 239 raste të reja.

Të vdekurit janë nga rajoni i Lombardisë.