Botë

Përleshje me thika e shpatë ndërmjet 40 burrave në Londër

Foto: The Guardian
 

Një përleshje në mes të 40 burrave ku u përdorën thika, shishe dhe një shpatë është ndalur nga policia e Londrës.

Të dielën, policia lëshoi një komunikatë ku thoshte se janë thirrur nga dikush që ka lajmëruar se një grup njerëzish po përlesheshin mes vete me thika dhe një shpatë në Southall.