Botë

Melania Trump publikon videon lamtumirëse

Melania Trump publikon videon lamtumirëse
 

Melania Trump, bashkëshortja e presidentit amerikan në largim, Donald Trump, ka publikuar fjalimin lamtumirës përmes një videoje të postuar në rrjetin social Twitter.

Ajo ka lavdëruar pjesëtarët e ushtrisë dhe forcave të zbatimit të rendit në fjalimin e saj. Ka thënë po ashtu se “është prekur nga fëmijët” që kishte vizituar nëpër spitale.