Botë

Vriten pesë persona brenda një shtëpie në SHBA, dy prej tyre të mitur

Vriten pesë persona brenda një shtëpie në SHBA, dy prej tyre të mitur
Foto: Ilustrim
 

Pesë persona, duke përfshirë këtu një doktor, bashkëshorten e tij dhe dy nipat e tyre janë vrarë të mërkurën pasdite nga një gjuajtje me armë brenda shtëpisë së tyre në Karolinën Jugore, kanë bërë të ditur zyrtarë policorë.

Policia e New Yorkut ka bërë të ditur se kanë arrestuar të dyshuarin për vrasjen mirëpo nuk kanë bërë të ditur identitetin e tij, shkruan NBC News.