Botë

16 të vdekur dhe 25 raste të reja me COVID-19 në Maqedoni

 

16 persona kanë vdekur dhe 25 raste të reja me COVID-19 janë regjistruar në Maqedoninë e Veriut në 24 orët e fundit.

Këto rezultate kanë dalë pas 1.016 testeve të bëra.