Botë

Shkupi nga sot përfshihet në protesta

Foto lustrim
 

Për shkak të protestës së paralajmëruar nga VMRO-DPMNE-ja, disa rrugë të Shkupit do të ketë kufizime në trafikun e automjeteve.

Protestat e paralajmërura do të mbahen sot, nesër, dhe të enjten, nga ora 15:00 deri në orën 17:00 ku edhe do të ketë bllokada në disa rrugë, raporton Alsat.