Botë

Vriten tre persona në një shkollë në Michigan, arrestohet një 15-vjeçar

 

Tre persona kanë vdekur dhe gjashtë të tjerë janë lënduar gjatë të shtënave me armë të martën në një shkollë në Michigan.

Tre të vdekurit besohet se janë studentë, ndërsa një nga të plagosurit mësues, kanë thënë autoritetet.