Botë

Gjermani, pesë anëtarë të një familjeje gjenden të vdekur në shtëpinë e tyre

 

Policia gjermane zbuloi të shtunën trupat e pesë personave, përfshirë tre fëmijë, në qytetin Königs Wusterhausen në Brandenburg.

Viktimat kishin shenja se ishin qëlluar dhe therur me thikë, thanë zyra e prokurorit publik dhe policia në një deklaratë të përbashkët.