Botë

Të gjitha dritat fiken pas ditës së punës në Paris

Foto ilustrim
 

Parisi ka bërë të ditur të martën se të gjitha dritat në zyra dhe dyqane do të fiken në fund të ditës së punës, raportoi Anadolu Agency.

Ky vendim do të hyjë në fuqi menjëherë.