Botë

Mrekullia në Turqi: 8-vjeçari shpëtohet nga rrënojat pas 52 orësh

 

Histori dhe foto të pabesueshme vazhdojnë të dalin nga vendet e fatkeqësive në Turqi dhe Siri.

Në qytetin turk të Hatay, një djalë 8 vjeçar u shpëtua nga rrënojat e një ndërtese të shembur pas rreth 52 orësh, raporton BBC.