Botë

Momenti kur moderatores kolumbiane i ra të fikët në transmetim direkt

 

Një moderatore kolumbiane pati probleme shëndetësore, derisa i ra të fikët gjatë transmetimit direkt, shkroi DailyMail.

Elianis Garrido po udhëhiqte emisionin Lo Se Todo në Canal 1 së bashku me kolegun e saj, kur pati probleme dhe pas disa sekondash ra përtokë.