Botë

Një i vdekur dhe katër të plagosur nga të shtënat brenda objektit mjekësor në Atlanta

Foto: CNN
 

Një person ka mbetur i vrarë dhe katër të tjerë janë plagosur pasi një burrë ka shtënë me armë pranë një objekti mjekësor në qendër të Atlantas në Gjeorgji, raportoi të mërkurën CNN-i.

Policia ka njoftuar se viktima ka vdekur në vendngjarje, ndërsa katër gratë e tjera janë duke u trajtuar në spital.