Euro 2020

Mesazhi prekës i Fabregasit

 

Mesfushori i Monacos, Cesc Fabregas, ka thënë një mesazh të fuqishëm pas kolapsimit në fushë të Christian Eriksen.

“Ju e kuptoni që është thjesht një lojë. Duhet të shijojmë çdo sekondë dhe ta kemi pasion, por ka gjëra që nuk kanë më rëndësi. Më e rëndësishme është shëndeti i tij. Gëzoni atë që keni në jetë dhe bekohuni. Kjo është ajo. Kjo është një tronditje e madhe dhe një kujtesë për të gjithë ne”, ka thënë Fabregas në BBC.