Euro 2020

Te Spanja ankohen për gjendjen e fushës

Foto: AP
 

Te Spanja janë ankuar për gjendjen e fushës në stadiumin ku spanjollët do t’i luajnë ndeshjet e Euro 2020.

Trajneri Luis Enrique dhe disa lojtarë kanë thënë se nuk janë të kënaqur me gjendjen e barit në “Lar Cartuja Stadium” në Sevilla.