Euro 2020

Ronaldo “trullos” Rudigerin

 

Cristiano Ronaldo duket se nuk e ka problem moshën.

36-vjeçari bëri disa lëvizje interesante në ndeshjen ndaj Gjermanisë, duke e “trullosur” totalisht mbrojtësin Rudiger dhe më pas duke dhënë një pasim brilant për Bruno Fernandesin.