Euro 2020

Luke Shaw mbështet sulmuesin Harry Kane

Foto: AP
 

Mbrojtësi i Përfaqësueses së Anglisë, Luke Shaw, ka mbështetur kapitenin e “Tre Luanëve”, Harry Kane.

Sulmuesi Kane është kritikuar për paraqitjet në dy ndeshjet ndaj Kroacisë dhe Skocisë, duke mos arritur të shënojë.