Euro 2020

Conte komplimenton Italinë, e sheh si favorite

 

Ish-trajneri i Interit, Antonio Conte, ka folur për “Euro 2020”, e me theks të veçantë për përfaqësuesen e Italisë.

Conte ka theksuar se vlerësimi për Italinë deri këtë është pozitiv. Sipas tij, te italianët ka unitet dhe dëshirë të madhe për të arritur sukses.