Euro 2020

Bardhi: Kemi treguar se kemi kualitet

Foto: AP
 

Njëri prej futbollistëve shqiptarë te Maqedonia e Veriut, Enis Bardhi, thotë se përfaqësuesja ka dëshmuar në Euro 2020 se ka kualitet.

Maqedonia V. i humbi tri ndeshje në grup dhe nuk ishte afër kalimit të fazës grupore.