Euro 2020

Mesfushori Danilo ka shpëtuar pa lëndime të rënda

 

Mesfushori i Portugalisë, Danilo, ka thënë se është mirë tani pas goditjes në fytyrë që e mori nga portieri i Francës, Hugo Lloris, në ndeshjen Portugalia-Franca në “Euro 2020”.

Danilo ka thënë në llogarinë e tij në “Instagram” se ka qenë vetëm një moment frike. Ai i ka falënderuar të gjithë për mesazhet dhe shqetësimet.