Euro 2020

Donnarumma tregon pse s’e festoi pritjen e penalltisë

 

Portieri i Italisë, Gianluigi Donnarumma, ka bërë të ditur se ai nuk e kishte kuptuar që “Azzurët” e kishin fituar Kampionatin Evropian pasi kishte pritur penalltinë e Bukayo Sakas.

Portieri italian ka bërë të ditur se nuk ishte në dijeni për këtë deri në momentin kur i kishte parë bashkëlojtarët duke vrapuar dhe festuar.