EXPRESS

Kopjimi nga Cardi B, flet Arbër Bytyqi

Këngëtarja e famshme amerikane Cardi B ka publikuar në faqen e saj në Instagram një fotografi ku stili i flokëve dhe grimi janë identik me atë të këngëtares kosovare, Vesa Smolica, e postuar ditë më parë.

Ky grim dhe stil i flokëve është realizuar nga make-up artisti i famshëm kosovar, Arbër Bytyqi.