Kosovë

Përleshje mes disa personave në prani të policisë në Lipjan

 

Një përleshje mes disa personave ka ndodhur të dielen mbrëma në sheshin “Adem Jashari” në Lipjan në prani të policisë, teksa janë arrestuar disa persona.

Policia e Kosovës aktualisht është duke e hetuar rastin dhe duke intervistuar disa persona.