Kosovë

Kurti e Bulliqi: Me qeverisjen e VV-së në Podujevë s’do të ketë punësime me libreza partiake

Kurti e Bulliqi: Me qeverisjen e VV-së në Podujevë s’do të ketë punësime me libreza partiake
 

Kandidati për kryetar të Komunës së Podujevës, Shpejtim Bulliqi dhe kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje kanë mbajtur sot konferencë për media, me ç’rast kanë hapur zyrtarisht fushatën për kryetar të kësaj komune.

Bulliqi ka thënë se zgjedhjet në Llap do të fitohen nga ata që e duan kombin e atdheun.