Kosovë

Gëzim Mekuli synon të garojë për të parin e Pejës

 

Gëzim Mekuli, anëtar i Lëvizjes Vetëvendosje, ka shpallur kandidaturën për të garuar për kryetar të qytetit të Pejës, në zgjedhjet lokale që do të mbahen sivjet në tetor.

Në një postim në Facebook, Mekuli ka publikuar biografinë e tij teksa në fund ka shtuar se pret mbështetjen nga bashkëpartiakët dhe qytetarët e Pejës.