Kronikë e zezë

Vrasje në tentativë në Gjilan

Vrasje në tentativë në Gjilan

Një person në Gjilan ka marrë lëndime trupore pasi është sulmuar me mjete të forta dhe është qëlluar me armë zjarri nga katër të dyshuar.

Sipas njoftimit rasti ka ndodhur pas një mosmarrëveshjeje rreth një prone.