Kronikë e zezë

Vrasje në tentativë në Prishtinë 

Vrasje në tentativë në Prishtinë 

Katër persona kanë marrë lëndime trupore ndërkaq një i dyshuar është arrestuar pas një rasti të cilin Policia e ka cilësuar si ‘vrasje e rëndë në tentativë’.

Sipas njoftimit, ngjarja ka ndodhur në Prishtinë të shtunën. Viktimat kanë marrë tretman mjekësor në QKUK dhe më pas janë liruar.