Kronikë e zezë

Zhduket një grua në Pejë

Zhduket një grua në Pejë

Një grua është raportuar e zhdukur të premten në Pejë.

Sipas njoftimit, e njëjta është larguar nga shtëpia dhe nuk dihet vendndodhja e saj.