Kronikë e zezë

Arrestohen dy persona që e shantazhonin një grua

Arrestohen dy persona që e shantazhonin një grua

Dy persona janë arrestuar në Prishtinë të premten pasi dyshohet se kanë shantazhuar një grua.

Sipas njoftimit nga Policia të njëjtit i kanë kërkuar 250.000 euro një gruaje për të mos i publikuar foto dhe video intime të saj në rrjete sociale.