Kronikë e zezë

Zhduket një vajzë në Klinë

Foto: Ilustrim
 

Një vajzë është raportuar e zhdukur në Klinë. Sipas njoftimit, rastin në Policia e ka raportuar babai i viktimës, derisa ka deklaruar se e njëjta është larguar nga shtëpia dhe nuk është kthyer më.

Njësia përkatëse policore është duke hetuar rastin.