Kronikë e zezë

Arrestohet për sulm seksual ndaj një të miture në Vushtrri

Arrestohet për sulm seksual ndaj një të miture në Vushtrri
Foto: Koha / Arkiv
 

Dje në Vushtrri është arrestuar një burrë për sulm seksual ndaj një të miture.

“Është arrestuar një i dyshuar pasi i njëjti dyshohet se ka kryer sulm seksual ndaj viktimës së mitur. Viktima është dërguar për tretman mjekësor dhe posedon raport”, njofton Policia e Kosovës sot në raportin 24 orësh.