Kronikë e zezë

Një i arrestuar për përleshjen me thika dje në Prishtinë

 

Policia e Kosovës në raportin 24 orësh bën të ditur se ka arrestuar një të dyshuar për përleshjen me thika në rrugën Rexhep Luci dje në Prishtinë.

Nga ky rast një person është therur me thikë dhe ka marrë trajtim mjekësor, transmeton KOHA.