Kronikë e zezë

Besonin te ringjallja, nënë e bijë besimtare të sektit “Dëshmitarët e Jehovait” u gjetën të vdekura

Besonin te ringjallja, nënë e bijë besimtare të sektit “Dëshmitarët e Jehovait” u gjetën të vdekura

Një ngjarje tronditëse ka ndodhur mbrëmjen e së enjtes në Tiranë.

Nëna 56-vjeçare, Zhaneta Josifi dhe njëra prej dy vajzave të saj u gjetën të pajeta në apartamentin e tyre, një vetëflijim ky për hir të ringjalljes, raporton tch.